BONUS ETOTO dla nowych użytkowników

BONUS ETOTO dla nowych użytkowników – czym jest i jak go uzyskać?

BONUS ETOTO jest propozycją powitalną dla nowych użytkowników w postaci premii od wpłaconego depozytu początkowego. Bonus wynosi 100%, co oznacza podwojenie pierwszej wpłaty. Pierwszym krokiem, jaki musimy podjąć w celu uzyskania BONUSU ETOTO jest założenie konta na stronie internetowej bukmachera. Istnieją dwie metody rejestracji: metoda szybka – tymczasowe konto oraz rejestracja stała. W obydwu przypadkach po pełnej rejestracji i zaakceptowaniu wszystkich danych, klient otrzymuje dostęp do pełnej oferty oraz bonusów. Więcej informacji można uzyskać na stronie https://www.meczyki.pl/bukmacherzy/etoto-bonus-powitalny-za-darmo/80

BONUS ETOTO dotyczy wpłat od 1 zł do 1500 zł. W celu podwojenia kapitału, konieczne jest wcześniejsze zasilenie konta własnymi środkami.

Czy są jakieś wymagania odnośnie wykorzystania BONUSU ETOTO?

Poza zarejestrowaniem się na stronie internetowej bukmachera, istnieje jeszcze kilka warunków do otrzymania BONUSU ETOTO. Są to wymagania odnoszące się do obrotu tymi środkami. Pierwszym z nich jest zagranie za czterokrotność kwoty bonusu, np. przy wpłacie 200 zł, otrzymujemy od bukmachera 200 zł ( w sumie mamy 400 zł ), łączna kwota wszystkich zakładów zawartych przez użytkownika musi wynieść co najmniej 4×200 zł tj. 800 zł. Kolejnymi wymogami do wypłaty BONUSU ETOTO są kursy obstawianych kuponów. Dla kuponu zbiorowego jest to 2.20, zaś pojedynczego zakładu- 1.30. Warto jednak wiedzieć, że do całości obrotu nie są wliczane zakłady na sporty wirtualne oraz zakłady, które zostały anulowane. Wliczają się zatem jedynie zakłady przedmeczowe oraz LIVE.

Metody wpłaty i wypłaty BONUS ETOTO.

Transakcje finansowe na platformie mogą być dokonywane w różnorodny sposób. Dokonywania wpłat oraz wypłat środków można dokonać zarówno za pośrednictwem strony internetowej, jak również poprzez aplikację mobilną.

Wpłaty na konto główne możemy dokonać poprzez: DotPay, BLIK, Przelewy24, Karta VISA oraz MasterCard. W tych przypadkach wpłata możliwa jest już od 1 zł. Wpłaty dokonać można również poprzez Neteller przy minimalnej wpłacie 20zł, a także Skrill przy najniższej stawce 10 zł.

W przypadku wypłaty BONUS ETOTO, dzieje się to poprzez przelew z platformy internetowej na konto bankowe użytkownika. W pierwszej kolejności należy zlecić wypłatę, wchodząc w zakładkę „wypłata” na swoim profilu. Znajduje się ona w prawym górnym roku strony. Tam należy wpisać kwotę, którą chcemy wypłacić oraz podać numer rachunku bankowego, na który mają być skierowane środki. Warto zapamiętać, że przelew środków na konto bankowe klienta wymaga pełnej weryfikacji konta u bukmachera.

BONUS ETOTO dla stałych klientów?

Stali klienci nie mogą także się czuć rozczarowani. Mimo, że BONUS ETOTO jest skierowany do nowych użytkowników, dla stałych klientów platforma również przewidziała wiele bonusów i promocji, m.in. program lojalnościowy, bonus za zaproszenie znajomych, czy też zakłady plus z większymi wygranymi.